• Haziran 27, 2019 Iroko

  Iroco ağacı afrikada yetişen bir ağaç türüdür. Afrikadan ithal edilerek fırınlanır ve egzotik bir ağaç türüdür.

  iroko,teak,garden,furniture,bahce,mobilyasi
 • Haziran 26, 2019 Bambu

   Tropik iklimlerde yetişen Bambu Asya’nın güneydoğusu, Hint ve Büyük Okyanus’taki adalarda bulunur.Gövdesi derin toprak altından dallanarak büyür. 10 cm’den 40 m’ye kadar gövdelerinin uzunluğuna göre değişir. Genç bitkilerde gövdeden çıkan şeritsi yapraklar, yaşlılarda dallardan çıkar.

  bambu,bamboo,furniture,garden,bahçe,mobilyası
 • Haziran 24, 2019 Su Sümbülü

  SU SÜMBÜLÜ
           Tıpkı Doğal  rattan gibi, tropik bölgelerde yetişen uzun köklü ve dallı Su  Sümbülü de mobilya sektöründe kullanılmaktadır. Su sümbülünün  kolay bükülüp şekil verilerek örülebilmesi, sıcak ve estetik görünüşü bir okadar da sağlam ve dayanıklı olması tercih edilmelerinde önemli rol oynamaktadır.
  “water hyacinth” adı verilen çiçekli bir bitkiden elde edilir.

  water-hyacinth-garden-furniture-su-sümbülü-bahçe-mobilyası
 • Haziran 23, 2019 Rattan

    Dört mevsim kullanılan, yüksek esnekliğe sahip gerilmeye dayanıklı Sentetik RATTAN mobilyalar fiber (HDPE) malzemeden üretilmiştir.

  bahçe mobilyası, balkon mobilyası, teras mobilyası, rattan bahçe mobilyası, rattan oturma grupları, rattan masa takımları, bursa bahçe mobilyası, izmir bahçe mobilyası, istanbul bahçe mobilyası, ankara bahçe mobilyası, rattan bahçe mobilyaları, rattan bank setleri, bahçe ve balkon mobilyaları, bahçe dekorasyonu, garden idea
 • Haziran 23, 2019 Doğal Rattan

  Doğal Rattan,  çoğunlukla Uzakdoğu  Asya bölgelerinde yetişen, uzunluğu 210 metreye kadar uzayan bir ağacın dallarından ve yapraklarından elde edilen bir üründür.

  doğal rattan, bahçe mobilyası, balkon mobilyası, teras mobilyası, rattan bahçe mobilyası, rattan oturma grupları, rattan masa takımları, bursa bahçe mobilyası, izmir bahçe mobilyası, istanbul bahçe mobilyası, ankara bahçe mobilyası
Çerez Kullanımı