Levida İroko Bahçe Masa Takımı

0,00
İndirim Oranı : %19 İndirim
Fiyat : ₺9.700,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺7.892,00(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 15 Gün
₺876,89 'den başlayan taksitlerle

  • NOT : Ürün gönderimlerimiz kargo firması ile yapıldığından, Ürün kurulumları alıcı kişiye aittir.

  • Ürün ve özellikleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Tıklayınız.

  • Fiyatımıza Minder Dahildir. 

Adet

Artır Azalt

İskelet Özelliği :


Doğu ve batı Afrika’da yetişen iroko ağacnın bilinen iki türü vardır. Chlorophora excelsa neredeyse tropikal Afrika pareleli enleminin her yerinde bulunur. Chlorophora regia ise boy olarak daha kısa ve daha az serttir ve batı Afrikada Gambia’dan Gana’ya kadar bulunur.İroko ağacı yaşken kesildiği zaman, gövde reçine sızıntıları ile kesilen bölgeyi kaplar ve sertleşir.Bu madde cam gibi bir yüzey oluşturu ve çürümeyi engeller.

Ürün Özelliği :

Bahçe mobilyası yanı sıra İroko ağacının kullanımı arasında gemi ve bot yapımı, iç ve dış dekorasyon, iroko mobilya yapımında, gardrop ve oyma işleri vardır. Plywood yapımında ve dekoratif kaplama yapımında kullanılır. İroko yapısı itibari ile demiryollarında, bağlama kirişlerinde, denizcilik işlerinde kullanılır.İroko bunların yanında iç alanlarda ve yer döşemesi parke olarak kullanılır. Kolay kurulum imkânına sahip olması nedeniyle; balkon ve bahçe'de, piknik alanı'nda, cafe, bar, restaurant ve otel gibi pek çok iç ve dış mekan'da kullanılabilir. 

Gövde
Iroko
Garanti
2 Yıl
Bakım Türü
Yılda 1 Kere Bakım Gerektirir
Malzeme Türü
Iroko
Benzer Ürünler
Etiketler
bahçe mobilyası, bahçe, balkon masası, balkon masa sandalye, balkon mobilyası, balkon mobilyası, balkon sandalyesi, balkon sandalyesi, balkon sandalyesi, balkon sandalyesi, balkon sandalyesi, balkon sandalyesi, balkon sandalyesi, bahçe masa sandalye, bahçe masa sandalye, rattan sandalye, balkon koltuğu, bahçe masası, balkon oturma grubu, balkon takımları, bahçe sandalyesi, balkon masa takımı, rattan masa sandalye, bahçe oturma grubu, ucuz bahçe mobilyaları, balkon takımı, bahçe takımı, balkon masa sandalye takımı, balkon köşe takımı, rattan masa, rattan oturma grubu, bambu sandalye, bambu masa sandalye, bahçe koltuğu, bahçe masa takımı, ikinci el bahçe mobilyaları, bahçe koltuk takımı, balkon koltuk takımı, rattan koltuk, küçük balkon mobilyaları, rattan bahçe mobilyası, rattan masa takımı, bahçe masa sandalye takımı, bambu balkon takımı, bambu koltuk, ahşap bahçe mobilyaları, rattan koltuk takımı, teras mobilyaları, rattan masa sandalye takımı, küçük balkon masa sandalye, ahşap balkon masası, balkon için koltuk, ikinci el rattan bahçe mobilyaları, bambu bahçe mobilyası, bambu bahçe takımı, bambu masa takımı, bambu oturma grubu, bambu masa, bahçe köşe takımı, salıncak bahçe, ahşap bahçe masası, Bahçe Mobilyası, Bahçe Mobilyaları, Balkon Mobilyaları, Bursa Bahçe Mobilyası, Ankara Bahçe, MobilyasıBursa, Ankara, İstanbul, Garden Store, İtals, Bamboo World, Green Garden, Koçtaş, Tekzen,
Çerez Kullanımı